PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95748}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,2 39 499
ocen
6,2 10 1 39499
5,5 8
ocen krytyków
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

8/10

ocenił(a) film na 7

A mnie się tam podobał

ocenił(a) film na 6
Mrs_Metalowa

mnie tez. na plus rewelacyjna jak zwykle glenn close

ocenił(a) film na 7
nika87

Cóż, dodam się do grona ''ewenementów'' którym ten film się podobał. Ciekawy pomysł na realizację filmu, widać że się postarali. Reżyser miał wizję którą bardzo dobrze wcielił w życie, cały obraz tej intrygi jest sztuczny i nienaturalnie idealny. Wszystkie kobiety posiadają idealne talie i proporcjonalne ciała, wyglądają zupełnie jak z fabryki jak barbie (w sumie). Oglądałam ten film u cioci ale w życiu bym nie pomyślałam że to Nicole Kidman tam gra, w ogóle niepodobna, ale według mnie zagrała bardzo dobrze, a ta starsza kobieta (która wszystko zaaranżowała ta barbie i to wszystko) przypomina mi trochę Meryl Streep. Kurde, w sumie nawet nie mam się do czego przyczepić w tym filmie, ale co jak co chyba przesadą by było gdybym dała 10, więc dochodzę do wniosku że jest to film tego pokroju, który nie zachwyca i nie gorszy- czyli innymi słowy, nie robi nic :) w związku z powyższym, uznaję że ocena 7 jest satysfakcjonująca :)

ocenił(a) film na 7
Mrs_Metalowa

Ja też daję 8/10,fajny film ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones