PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95748}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,2 39 489
ocen
6,2 10 1 39489
5,5 8
ocen krytyków
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

Rozbawiła mnie ta komedia. 'Ideał kobiety', który kreuje ten film w mojej opinii ideałem nie jest. A gdyby był powinnam już teraz pakować walizki i szukać rakiety w kosmos ;)
Film pokazuje jaką wagę mają w świecie stereotypy i do czego są w stanie doprowadzić-jest to może przejaskrawione w tym filmie, ale fakt faktem stereotypy psują relacje międzyludzkie ...
Bardzo miło spędziłam przy tym filmie czas :]

peza_92

Jestem ciekawa czy faceci naprawdę marzą o takich żonach:D Fajny pomysł na scenariusz.

ocenił(a) film na 7
alien_2

Jaka by ta żona nie była facet każdej coś znajdzie ;)
Żonaci faceci robią z siebie takie biedne misie pysie ...

ocenił(a) film na 8
alien_2

Mam nadzieję, że nie! Bo jeśli tak, to nic tylko uciekać:))

peza_92

Kiedyś, bodajże w latach 50 - 60 w USA tak właśnie wyglądał idealny obraz kobiety jako żony. Film oglądałam już dawno więc nie pamiętam w jakich czasach dzieje się akcja.

ocenił(a) film na 9
peza_92

Przejaskrawione maksymalnie matki, żony i kochanki. Ale business women w czarnych ciuszkach też o wiele bardziej naturalnie nie wyglądają. W pierwotnym garsonkowym wcieleniu Joanna jest, moim zdaniem, cztery razy bardziej podobna do androida, niż z tymi loczkami blond. Czyli chodzi chyba raczej o to, żeby nie popadać w skrajności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones