PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95748}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,2 39 499
ocen
6,2 10 1 39499
5,5 8
ocen krytyków
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

film bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

film bardzo dobry . Dużo śmiechu było w kinie polecam każdemu!!!!!!!!!!!!!!!
nicole górą

ocenił(a) film na 1
mattek

chyba na jakimś inym filmie byłeś koleś-TEN FILM TO SYF ROKU ZŁOTA MALINA DO KWADRATU-KTO KURNA KASE DAJE NA TAKI SZAJS-TRAGEDIA ODRADZAM KAŻDEMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

ocenił(a) film na 2
more325

w 100 % zgadzam sie z przedmowca :(
Strata czasu naprawde, beznadziejny denny film, prawie na nim usnalem *_*

mattek

Witaj Mattek, to o Tobie: "Mieszkam w Tychach . Uwielbiam dobre filmy... " Super :) W Tychach może i mieszkasz, ale nie wiem co oznacza dla Ciebie "dobry film" ;)

Film oznaczony jest: Dramat, Komedia, Thriller. Thriller ??? hmmmm... nie wiem gdzie, jedyne co mnie mogło przerazić to to, że ten film mógłby się nie skończyć. Komedia ? Rzeczywiście miejscami płakałem ze śmiechu, ale bynajmnie nie z drętwych gagów (w liczbie może 5) ale z beznadziejności tego gówna. DRAMAT najlepiej opisuje ten film (oczywiście w przenośni)

nietzsche

No cóż, dla niego film już jest dobry, kiedy zagra w nim Nicole Kidman, a to niestety za mało. Jedno z największych, moich zeszłorocznych rozczarowań.

mattek

film wcale nie jest taki zły, a kazdy moze miec o nim własne zdanie. To forum to nie miejsce by mowic czy ktos sie zna na filmie czy nie tylko co o nim sadzi subuektywnie.
Wiec szacunku troche panowie dla innych a jak macie konkretne zarzuty wobec filmu prosze argumentowac a nie rzucac przedszkolnymi "dno, dramat kicha koszmar"
PZDR

mattek

Mi też się "Żony..." podobały ;) Heh, wybitnym filmem go nie można nazwać, ale nie był aż taki zły znowu ;) Pozdro dla wszystkich :*

Angel_a

Tandeta - myślę, że mnie więcej argumentów nie potrzeba - przeczytajcie recenzję mojego autorstwa to się dowiecie WIĘCEJ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones